İpek Oto Klima & Yedek Parçaları
Destek
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Hizmetlerimiz
Klima Montajı & Referanslarımız
İletişim
Kataloglar
Hakkımızda

 

İpek Oto Klima ailesi olarak, İzmir’in Karabağlar ilçesinde on beş yıllık klima servis deneyimimizi sizlerle paylaşmak için servis hizmeti dışında, yedek parça alanında da sizlerle birlikte çalışmaktan onur duymaktayız.

İpek Oto Klima ailesi servis biriminden  klima tamiri, bakımı, klima montajı ve elektrik ve elektronik aksam bakımı ve onarımı hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Servis birimi hakkında daha detaylı bilgi almak için linki tıklayabilirsiniz.

http://ipekotoklima.com/sayfa/2/hizmetlerimiz.html

On beş yıllık klima-elektrik servisi alanındaki hizmetimizde, kendi servisimizde kullanmak üzere son beş yıldır yedek parça ithalatı yapmaktayız. Bugün ise sizlerle kendi servisimizde kullanarak kalitesinden emin olduğumuz bu ürünleri paylaşıyoruz.

Sizler için hazırladığımız bu sitede elimizden geldiğince ürün detaylarına yer verdik. Ürünlerimizin detayı haricinde sizlere yeni ve çıkma (ikinci el) klima malzemesi tedariğinde destek olabileceğimizi de unutmayın.

İpek Oto Klima Servisi ve Yedek Parça ailesi olarak yeni gelen ürünlerimizi de internet sitemizde sürekli yenilenmiş olarak sizlerle paylaşacağız. Sitemizde göremediğiniz ürünler için iletişime girmekten çekinmeyiniz.

 

Sizin memnuyetiniz,  bizim memnuyetimiz olacaktır.